• fi
  • en
  • sv
  • Yhteystiedot

    Botnia Print Oy

    Astu sisään: Lekatie 2, Kokkola
    Lähetä postia: PL45, 67810 Kokkola
    Soita meille:  020 750 4706
    Meilaa: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

    Mutkaton ja nopea

    Sellainen on tapamme palvella. Meillä ei esimerkiksi tarvitse jonotella puhelinvaihteessa vaan kullekin asiakkaalle on määritetty oma yhteyshenkilönsä, jonka kanssa asiointi sujuu tuttavallisesti  ja tehokkaasti.  Lisäksi kiireellisissä tuotantoon liittyvissä asioissa on tarjolla käyttöpäällikön 24/7-päivystysnumero.

    Hannu Salmi

    Toimitusjohtaja

    Soita: 0400 800 279

    Email: hannu.salmi@botniaprint.fi

    Peter Marjakangas

    Myyntipäällikkö (Pääkaupunkiseutu)

    Soita: 050 596 2296

    Email: peter.marjakangas@botniaprint.fi

    Tero Suvanto

    Avainasiakaspäällikkö

    Soita: 044 574 6203

    Email: tero.suvanto@botniaprint.fi

    Susanne Starck

    Asiakkuusvastaava

    Soita: 044 377 0222

    Email: susanne.starck@botniaprint.fi

    Tommi Luhta

    Käyttöpäällikkö

    Soita: 020 750 4706 (päivystysnumero)

    Email: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

    Jyrki Jokela

    Käyttöpäällikkö

    Soita: 020 750 4706 (päivystysnumero)

    Email: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

    Toni Klemola

    Tehdaspäällikkö

    Soita: 020 750 4523

    Email: toni.klemola@botniaprint.fi

    Jari Kolppanen

    Postitusasiantuntija

    Soita: 020 750 4531

    Email: jari.kolppanen@botniaprint.fi

    Ottakaa minuun yhteyttä, kiitos!

    Jätä yhteystietosi alle, niin olemme Sinuun yhteyksissä mahdollisimman pian.

    kulmaelementti