Mutkaton ja nopea

Sellainen on tapamme palvella. Meillä ei esimerkiksi tarvitse jonotella puhelinvaihteessa vaan kullekin asiakkaalle on määritetty oma yhteyshenkilönsä, jonka kanssa asiointi sujuu tuttavallisesti  ja tehokkaasti.  Lisäksi kiireellisissä tuotantoon liittyvissä asioissa on tarjolla käyttöpäällikön 24/7-päivystysnumero.

Hannu Salmi

Toimitusjohtaja

Soita: 0400 800 279

Email: hannu.salmi@botniaprint.fi

Peter Marjakangas

Myyntipäällikkö (Pääkaupunkiseutu)

Soita: 050 596 2296

Email: peter.marjakangas@botniaprint.fi

Tero Suvanto

Palvelupäällikkö

Soita: 044 574 6203

Email: tero.suvanto@botniaprint.fi

Susanne Starck

Asiakkuuspäällikkö

Soita: 044 377 0222

Email: susanne.starck@botniaprint.fi

Tommi Luhta

Lehtipainon päällikkö

Soita: 040 6734766

Email: tommi.luhta@botniaprint.fi

Toni Klemola

Tehdaspäällikkö

Soita: 020 750 4523

Email: toni.klemola@botniaprint.fi

Jyrki Jokela

Käyttöpäällikkö

Soita: 020 750 4706 (päivystysnumero)

Email: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

Sallamari Koski-Laulaja

Käyttöpäällikkö

Soita: 020 750 4706 (päivystysnumero)

Email: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

Jari Kolppanen

Postitusasiantuntija

Soita: 020 750 4531

Email: jari.kolppanen@botniaprint.fi

Ottakaa minuun yhteyttä, kiitos!

Jätä yhteystietosi alle, niin olemme Sinuun yhteyksissä mahdollisimman pian.

kulmaelementti