• fi
  • en
  • sv
  • Kontaktuppgifter

    Botnia Print Oy

    Stig in: Lekatie 2, Kokkola
    Skicka post: PL45, 67810 Kokkola
    Ring oss:  020 750 4706
    Mejla: tuotannonohjaus@botniaprint.fi

    Okomplicerat och snabbt

    Så betjänar vi våra kunder. Hos oss behöver kunden till exempel inte köa i telefonväxeln utan för varje kund har vi utsett en egen kontaktperson, med vilken kunden kan sköta sitt ärende familjärt och effektivt. I brådskande produktionsrelaterade ärenden kan kunden också ringa driftchefens 24/7-journummer.

    Hannu Salmi

    Verkställande direktör

    Ring: 0400 800 279

    Email: hannu.salmi@botniaprint.fi

    Peter Marjakangas

    Försäljningschef (huvudstadsregionen)

    Ring: 050 596 2296

    Email: peter.marjakangas@botniaprint.fi

    Tero Suvanto

    Nyckelkundschef

    Ring: 044 574 6203

    Email: tero.suvanto@botniaprint.fi

    Susanne Starck

    Kundrelationsansvarig

    Ring: 044 377 0222

    Email: susanne.starck@botniaprint.fi

    Toni Klemola

    Fabrikschef

    Ring: 020 750 4523

    Email: toni.klemola@botniaprint.fi

    Jari Kolppanen

    Postningsexpert

    Ring: 020 750 4531

    Email: jari.kolppanen@botniaprint.fi

    Kontakta mig, tack!

    Lämna dina kontaktuppgifter nedan, så kontaktar vi dig så snart som möjligt.

    kulmaelementti